Wycieczka.pl

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Etiam posuere varius
magna, ut accumsan quam pretium
vel. Duis ornare

Latest News
Follow Us
GO UP
  /  Przewodnik   /  Sri Lanka – przewodnik, porady, informacje

Sri Lanka – przewodnik, porady, informacje

Sri Lanka to nieziemska wyspa położona w południowej Azji. Baśniowa przyroda bogata w malownicze krajobrazy sprawi, że zapomnimy o całym świecie i poczujemy się jak w rajskim ogrodzie. Magia tej wyspy w znacznej mierze opiera się na wspaniałym klimacie, którego osobliwy charakter umożliwia odwiedzanie Sri Lanki przez cały rok. Perspektywa spędzenia jesieni a nawet ferii zimowych na boskiej wyspie, gdzie będziemy mogli przez całe dnie wygrzewać się na plaży i korzystać z kąpieli w lazurowym oceanie jest nie do odrzucenia. Dlatego warto skorzystać z oferty last minute jednego z biur podróży. Kolejna zaletą wyspy jest jej różnorodność w wielu dziedzinach. Taki stan rzeczy sprawia, że wczasy na Sri Lance zaspokoją najróżniejsze gusta i spełnią wymagania najbardziej próżnych gości.

Z okna pasażera widać wyspę, której zarys przywodzi na myśl kolorową łzę. Środek wyspy wypełnia pasmo majestatycznych gór, dla których otoczką jest zieleń dzikiej roślinności, całość wykańcza złocisty piasek plaż. Po lądowaniu musimy się przygotować na piorunujące efekty wizualne i niepowtarzalne wrażenia.

Oprócz historycznego budownictwa wyspa zadziwia niezwykle nowoczesnym oraz postępowym zapleczem hoteli, gdzie będziemy mogli do woli korzystać z wszelkich wygód. Goszcząc w jednym z takich obiektów będziemy podwójnie wypoczęci dzięki profesjonalnej obsłudze spełniającej każde nasze zachcianki. Pary, które zdecydują się na wyjazd na Sri Lankę będą mogły całkowicie oddać się długim, błogim i romantycznym spacerom po plaży, ciesząc się tylko swoją obecnością. Podczas naszych wczasów na Sri Lance będziemy mogli rozerwać się uprawiając jeden ze sportów wodnych. Wyspa jest idealna dla zapaleńców surfingu a także świetnie nadaje się do nurkowania. 

Smakosze zainteresowani walorami kulinarnymi regionu, na pewno zachwycą się daniami jakie ma do zaoferowania kuchnia Sri Lanki. Potrawy serwowane przez restauracje w znacznej mierze oparte są na owocach morza wzbogaconych świeżymi przyprawami oraz warzywami. Sri Lanka jest państwem na tyle różnorodnym, że niezależnie od sposobu wypoczynku i rodzaju turysty, jest w stanie ugościć każdą osobę. Oprócz tego na Sri Lance zawsze znajdziemy odpowiedni sposób na zabicie czasu, jednocześnie mamy możliwość obcowania z naturą a także dobrej zabawy. Sri Lanka jest na tyle różnym od Europy miejscem, że na pewno będziemy zadowoleni z tego, że w końcu mamy przed sobą coś, co nas w pełni zaskakuje.

Zostaw komentarz